about

Witamy na stronie firmy Logmed

Zajmujemy się dystrybucją i serwisowaniem sprzętu medycznego. Sterylizatory, myjnie, zgrzewarki, destylarki, urządzenia do dezynfekcji i sterylizacji narzędzi stomatologicznych, chirurgicznych, laryngologicznych, ginekologicznych, okulistycznych i innych.

Realizujemy autoryzowany serwis urządzeń SciCan oraz Melag. Posiadamy w ciągłej dostępności części zamienne i eksploatacyjne.

Zapraszamy do kolejnych odsłon o produktach i działalności firmy Logmed.

PROMOCJE

Autoklaw kasetowy STATIM 2000S został stworzony z myślą o wielokrotnej sterylizacji w ciągu dnia pracy, wtedy, kiedy przewidujemy, że będziemy potrzebowali taki, a nie inny zestaw narzędzi, a także wtedy, kiedy potrzebne narzędzia wymagają natychmiastowej sterylizacji. Jest to możliwe dzięki unikalnej konstrukcji komory sterylizacyjnej, której to funkcję pełni kaseta, do której ładuje się sprzęt przeznaczony do sterylizacji. Może ona również służyć do transportu i przechowywania narzędzi wysterylizowanych. Ruchoma, nie zintegrowana ze sterylizatorem kaseta pozwala na większą mobilność, a posiadanie więcej niż jednej kasety zwiększa operatywność sterylizatora i zdecydowanie skraca czas pojedyńczego cyklu. Dokompletowanie w kasety dodatkowe jest praktycznie standardem.

STATIM 2000S pierwotnie był przeznaczony dla stomatologii, jednak dzięki zastosowaniu odpowiednich rozwiązań technologicznych stał się urządzeniem, które z powodzeniem można wykorzystać w szeroko pojętej medycynie ogólnej do sterylizacji narzędzi stosowanych w ginekologii, endoskopii, okulistyce.

Dzięki zastosowaniu cienkościennej kasety i kompaktowej, wysoce wydajnej opatentowanej wytwornicy pary, pojedyńczy cykl został skrócony do około 8 min. Po zakończeniu cyklu, jeśli operator nie wyjmie kasety z urządzenia, wbudowany kompresor włącza się automatycznie i przez 1 godz. tłoczy powietrze, które usuwa z kasety parę wodną oraz chłodzi i suszy instrumenty. Jeśli mamy do czynienia ze sterylizacją narzędzi niezapakowanych, już po niespełna 4 minutach procesu suszenia mogą one być używane.

Proces całego cyklu sterylizacji jest wyświetlany na wyświetlaczu ciekłokrystalicznym oraz może być zapisywany na wydruku opcjonalnej drukarki zewnętrznej, gdzie wydruki wykonywane są na papierze termicznym lub rejestrowany na stacji zapisu cykli Data Logger.

Urządzenia STATIM zostały wyprodukowane zgodnie z obowiązującym stanem wiedzy i techniki, przy użyciu najlepszych materiałów i zapewniają lata rzetelnej, wydajnej i szybkiej realizacji procedur sterylizacyjnych, zgodnie z dyrektywami obowiązującymi w krajach Unii Europejskiej.

Autoklawy STATIM to urządzenia doceniane przede wszystkim przez samych użytkowników. Wysokie oceny urządzenia potwierdzają się w ocenie praktyków, odwiedzających stoiska firmy SciCan na targach stomatologicznych, wystawach, prezentacjach i sympozjach.

Urządzenia prezentują jakość potwierdzoną również posiadaniem aprobaty technicznej NATO – NATO Classification Numbers for STATIM. Potwierdza to zalety urządzeń w zakresie: gabarytów, szybkości pracy, niezawodności pracy, spełnienia wysokich, surowych norm sterylizacji oraz praktycznego, łatwego i prostego sposobu użycia. Jednocześnie zapewnia o zaawansowaniu technologicznym urządzeń, poprzedzonym latami długotrwałych prac rozwojowo-badawczych nad perfekcyjnie i innowacyjnie zastosowanymi rozwiązaniami spełniającymi normy gwarantujące bezpieczeństwo zdrowotne nas wszystkich, zarówno pacjentów gabinetów medycznych jak i personelu lekarskiego świadczącego pomoc i usługi.

Urządzenie jest sprzedawane w 96 krajach. W Stanach Zjednoczonych produkty STATIM pokrywają 80% rynku wyposażenia gabinetów stomatologicznych. Wysokie kary i odszkodowania nie pozwalają na ignorowanie podstawowych standardów w zakresie sterylizacji.

 

STATIM 2000S
Marka SciCan Dental
0zł

ODWIEDŹ NASZĄ SIEDZIBĘ

Adres: ul. Duża 5A lok. 10
05-270 Marki

Tel/Fax: (+48) 22 744 20 28

Kom: (+48) 609 800 552

Email: logmed@logmed.pl

TELEFONICZNE KONSULTACJE
ORAZ WSPARCIE TECHNICZNE

w godz. 8:00-20:00 w dni powszednie

+48 609 800 552

 
WYNAJEM URZĄDZEŃ

Posiadany potencjał urządzeń zastępczych i pokazowych umożliwia nam również prowadzenie wynajmu aparatów medycznych na rzecz Państwa placówek w przypadku krótkotrwałych oraz długookresowych potrzeb. Parametry urządzeń, wycena oraz terminy realizacji staramy się dostosować jak najkorzystniej w zależności od Państwa oczekiwań.

   
URZĄDZENIA DEMONSTRACYJNE

W celu zapoznania się z aparaturą medyczną, umożliwiamy Państwu również wyjątkową sposobność montażu urządzeń demonstracyjnych /pokazowych/. Do Państwa dyspozycji oferujemy aparaty o identycznych parametrach technicznych z prezentowanej oferty. Ta wyjątkowa możliwość pozwoli Państwu ocenić walory sprzętu dystrybuowanego przez firmę Logistyka medyczna Logmed.

NASI PARTNERZY

SciCan
TAUTMANN
RIGEL
MELAG
AESIC